Kontakt

> Adresa a kontaktní údaje: > Fakturační údaje: > Jak nás najdete:
     
TM Stav, spol. s r. o.
Jasenice 729
755 01 Vsetín

 
IČ: 48399477
DIČ: CZ48399477
Účet: 94-2569050247/100
Naše firma sídlí v bývalém areálu
Zbrojovky Vsetín. (mapa)
GPS:
Loc: 49°20'56.025 ;N, 18°2'53.847 E


Irena Kratochvílová
Prodej PHM
Tamara Ordeltová
Prodej staveb. materiálů
Prodej štěrků a písků
Andrea Subá 
Filip Kohout 
Aleš Matzenauer
Robin Důbrava
Ivo Bednář
Štěpán Trochta
František Holba     
David Zvoníček                     
Radek Machalec
Jan Večeřa
Stanislav Bartoš
Miroslav Gabko
Adam Plaček
Ing. Jiří Trčík
Kancelář společnosti
Reklamační oddělení



 


prokurista
čerpací stanice TM Jasenice
vedoucí stavebnin
stavebniny
překladiště
příprava zakázek
rozpočtování staveb
rozpočtování staveb

rozpočtování staveb
rozpočtování staveb
stavbyvedoucí 
stavbyvedoucí                  
stavbyvedoucí  
stavbyvedoucí
stavbyvedoucí
stavbyvedoucí

stavbyvedoucí
dispečer dopravy a mech.
vedoucí dopravy
účtárna
reklamace

 

  
736 774 295
733 555 570
733 754 230
733 133 003
739 242 293
739 032 748   
733 688 848 
734 647 835
739 048 104 
603 477 064 
733 134 221
739 475 061    
734 647 833 
734 764 972
731 426 972
739 242 294
603 150 902
734 600 014
737 392 320
734 592 890
739 533 542


kratochvilova@tmstav.cz
benzinka@tmstav.cz
ordeltova@tmstav.cz
stavebniny@tmstav.cz
skladstroju@tmstav.cz
suba@tmstav.cz    
kohout@tmstav.cz
matzenauer@tmstav.cz
dubrava@tmstav.cz
bednar@tmstav.cz
trochta@tmstav.cz
holba@tmstav.cz  
zvonicek@tmstav.cz       
machalec@tmstav.cz
vecera@tmstav.cz
bartos@tmstav.cz
gabko@tmstav.cz
placek@tmstav.cz
trcik@tmstav.cz
uctarna@tmstav.cz
reklamace@tmstav.cz 

 

 

Novinky
Aktuální projekt:
reference

SCANIA G450 valník, HR Palfinger 27001-EH C-12,5m vč.navijáku


...více zde